درباره

شرکت دیدبان گستر پدیده در سال 1393 تاسیس گردید و از زمان تاسیس در زمینه سیستم های حفاظتی ایمنی مشغول به فعالیت می باشند کادر مهندسین متخصصین و تکنسین های این شرکت با در اختیار داشتن دانش و تجربه فنی امکان مشاوره فروش را با رعایت استانداردهای مهندسی به روز دنیا به نحوی که از حرفه ای ها انتظار می رود را فراهم آورده اند ارئه محصولات و خدمات دقیق و منحصر به فرد با حداکثر کیفیت و حداقل زمان و قیمت موجب پیشرفت روز افزون این مجموعه گشته تا جایی که امروزه این شرکت به عنوان یکی از پیشتازان این زمینه با سابقه درخشان شناخته شده است شایان ذکر است این شرکت با توفیق الهی و تلاش روز افزون موفق به اخذ عضویت و تاییدیه صلاحیت ارگان (اتحادیه شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی ) می باشد

خرید آسان برای همه

از دیرباز همواره همه مردم در تلاش بوده اند تا بتوانند کالاها و محصولات خود را برای فروش و کسب سود بیشتر در معرض دید خریداران قرار دهند. در طول تارخ روش های گوناگونی برای عرضه محصولات وجود داشته است و به مرور زمان تحولاتی عظیم و شگرفی در روش ها خرید و فروش ایجاد شده است.

امروزه با گسترش روز افزون اینترنت و فراگیر شدن آن در همه امور و افزایش مشغله و کمبود وقت، همه به دنبال آسان ترین و سریع ترین روش برای دستیابی به کالاهای مورد نیاز خود هستند. همچنین دیگر کسی برای انتخاب و خرید کالا بدون تحقیق و بررسی اقدام نمی کند و مشتریان تمایل دارند دقیق‌تر و با اطمینان خاطر بیشتری خرید خود را انجام دهند.

فروشگاه اینترنتی دیدبان گستر پدیده درصدد است بستری را برای خرید و فروش تجهیزات تخصصی دوربین مداربسته فراهم نماید تا دیگر کسی دغدغه ای برای تامین کالاهای خود نداشته باشد.

طراحی شده توسط سایت Diarylan.com